Volvo-Forum.pl

Największa społeczność użytkowników Volvo w Polsce

PROJECT WHITE ANGEL V70 by Rafii.

PROJECT WHITE ANGEL V70 by Rafii.

Elo Elo… Chciałem Wam pokazac Moja Łosice.❤️ TAK TAK to nie literówka.. ? 

VOLVO V70 II 2005 2.5T 210 KM SUMMUM – z Automatyczna skrzynia. 

Może jak to wogole się zaczęło, cała przygoda z Volvo. Ok zaczynamy..

Przesiadka z Hondy Prelude 2.2Vtec 190KM na Volvo V40 1999r 1.9 D 95KM byla traumatycznym przeżyciem. Wiadomo dlaczego… Ale siła wyższa Dziecko przyszło na swiat więc potrzeba kombi uzyskała najwyższy priorytet. I tak właśnie zaczęła się moja przygoda z Volvo.. 

Mimo braku mocy pokochałem tą markę za praktycznie wszystko..

A marzeniem było zawsze V70 w tej właśnie konfiguracji. Czyli full opcja i więcej niż napewno 95KM. ? Rok temu przeszlo zacząłem szukać szczęścia i znalazłem to co mnie interesowało..

Mijały tygodnie poznawałem V70 co i jak. Bo to jednak inna liga była.

Aż w koncu przyszła pora na to by coś podziałać z wyglądem. I tak powstał Project.white.angel.volvov70.

Moja luba dostała nowe felgi od JapanRacing Jr28 HyperBlack oraz opony Uniroyal Rainsport 5 225/45 R18. Dodatkowo nie mogło być inaczej jak obniżyć co nieco sprężynami – 30mm firmy Eibach.

Następnie przyszła pora na układ wydechowy. Tutaj przyszła wymiana srodkowego i końcowego tłumika firmy RM Motors. Trzeba było jeszcze szybki troche przyciemnić. ?

I co od dawna za mną łaziło.. Wręcz spać nie mogłem gdy je zobaczyłem. Zaciski Brembo z wersji R. Powiedziałem prędzej czy później będą i nie ma siły.. Jak zaciski to i tarcze 330mm. Przewody w stalowym oplocie. Bezpieczeństwo przedewszystkim. ?

Na koniec poszła mała kosmetyka. Łosica otrzymała Spa.. Odnowione wnętrze. I polerka Lakieru.. I taka kropka nad i póki co. Kierownica z wersji Sport z poduszka od R-ki. Sry innych nie było ?

W planach konserwacja, troche detali, i troszkę zwiększyć Moc.. ?

Zdjęcia @Rafikarts

PROJECT WHITE ANGEL V70 by Rafii.

Dzięki… I szerokości Wam życzę !!!

function wpb_hook_javascript() { if (is_single ('16')) { ?>