Od użytkowników dla użytkowników

 
Awatar użytkownika
Azariasz
Temat Autor
Posty: 1606
Rejestracja: 12 gru 2016, 21:01
Lokalizacja: Krakus w Szkocji
Model Volvo: —-
Rocznik: 1998
Silnik: 3.0

Regulamin forum - prosimy się zapoznać

12 gru 2016, 23:26

REGULAMIN FORUM


1. Regulamin określa zasady i warunki korzystania z niniejszego Forum.

2. Forum jest ogólnodostępne. Prawo do wypowiadania własnych opinii mają wszyscy zarejestrowani Użytkownicy. Rejestracja jest równoznaczna z przyjęciem go do wiadomości, zaakceptowaniem oraz przestrzeganiem.

3. Użytkownikiem jest każda zarejestrowana osoba.

4. Forum służy do komunikowania się pomiędzy Użytkownikami, informowaniu, wyrażania własnych poglądów i opinii związanych z tematyką dotyczącą przede wszystkim marki Volvo.
Osoby odpowiedzialne za Forum (Administrator lub Moderator), nie ponoszą odpowiedzialności za treść postów dodawanych przez Użytkownika.

5. Materiały zamieszczane na Forum powinny być zgodne z ogólnymi zasadami etyki, estetyki i odpowiedzialności. Umieszczanie zdjęć bądź tematów obrażających wyznania religijne, poruszających sfery orientacji seksualnych, pornografii, erotyki, prostytucji oraz innych tematów powszechnie uważanych za niezgodne z prawem i wzbudzające ogólne zgorszenie i odrazę jest nie dozwolone i zostanie usunięte.

6. Umieszczanie linków (adresów www) do nielegalnego oprogramowania, materiałów objętych prawami autorskimi i innych o podobnym charakterze jest na odpowiedzialność osoby umieszczającej. Administracja Forum nie ponosi odpowiedzialności za Użytkownika i gdy zajdzie potrzeba, przekaże wszystkie dostępne dane organom ścigania na ich wniosek.

7. Charakter forum powinien być przyjacielski, portal ma za zadanie zrzeszać sympatyków aut marki Volvo. Mile widziana jest bezinteresowna pomoc z zakresu obsługi samochodów tej marki.

8. Użytkownicy przebywający na forum wyłącznie w celu czerpania korzyści finansowych (np. handel używanymi częściami) bez wyraźnej zgody społeczności forum będzie nagradzane usunięciem z portalu.

9. Forum jest dla Użytkownika , NIE użytkownik dla Forum.

10. Administracja forum nie będzie pouczać nikogo odnośnie zasad ani sposobu w jaki użytkownik ma się zachowywać oraz wypowiadać. Każdy osobiście odpowiada za to co napisze lub w sposób w jaki będzie odnosił się do innych użytkowników.

11. Administrator nie będzie ingerował w atmosferę panującą na forum. Dbają o nią tylko użytkownicy, dlatego mile widziana jest duża dawka poczucia humoru.

12. Staramy się pisać zgodnie z zasadami ortografii i interpunkcji.

13. Nie krzyczymy na forum, czyt. NIE PISZEMY WIELKIMI LITERAMI

14. Osoby nie uczestniczące w życiu forum przez rok czasu od ostatniego logowania, będą przenoszone do grupy osób nieaktywnych z ograniczonym dostępem do tematów.

15. Wszelkie sytuacje, które nie są opisane w Regulaminie zostają rozstrzygane przez Administratorów.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość