Volvo-Forum.pl

Największa społeczność użytkowników Volvo w Polsce

Partnerzy Volvo-forum.pl

Zachęcamy do korzystania z usług Partnerów Volvo-forum.pl Każdy z nich na hasło „Volvo Użytkownicy” zaoferuje Wam specjalne oferty przygotowane tylko dla nas 🙂

Partnerzy Volvo-forum.pl

VipSerwis rozpoczął działalność w roku 2000. Specjalizujemy się w naprawie „trudnych” usterek mechanicznych oraz zaawansowanej elektronice (naprawy CEM, SRS, Kodowania USA EU, itp). Słyniemy w Polsce i na świecie z opracowania metody montażu liczników TFT ( retrofit), reflektorów full Led oraz naprawy przypadków beznadziejnych. VipSerwis- Volvo nie ma przed nami tajemnic… Dla klubowiczów oferujemy atrakcyjne rabaty!
ul. Rybna 13
26-600 Radom
www.vipserwis.com
biuro@vipserwis.com
tel.+48 691-515-185


 http://vipserwis.com/
Facebook: https://www.facebook.com/vipserwisradom/

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCeo0FszbVtwMiesSnntvgKg

Autointerus Serwis pojazdów Volvo

Autointerus – zakres usług

Specjalnie dla użytkowników:

  • sprawdzenie akumulatora za free
  • 20% rabatu na język polski w Volvo
  • Do końca lutego uruchomienie timera Webasto taniej
  • Darmowa licencja na pojazdy w aplikacji floti.pl do trzech aut dla użytkowników forum

FMIC.pl – sklep tuningowy

Tuning samochodowy zyskuje w naszym kraju ogromną popularność. Myśl o zbudowaniu ulicznego, niepozornego samochodu, szybszego od niejednego supercar’a wywołuje uśmiech na ustach wielu z nas. Co potrzebujesz? Turbo? Kompresor? Zakuć silnik pod ekstremalne moce? W sklepie tuningowym FMIC.PL znajdziesz wszystko, by spełnić swoje tuningowe marzenia!
Specjalnie dla członków Volvo-Forum.pl dostępny jest kod rabatowy.
Wpisz ” Volvo-forum ” i oszczędzaj 😉

SKLEP TUNING, Filtry, uklady dolotowe, kolektory wydechowe, tłumiki, intercoolery, felgi, rozpórki, fotele sportowe, zegary, zawieszania
Sklep: https://mtuning.pl/
Facebook: https://www.facebook.com/MTuningPerformance/
Kod rabatowy -10%: volvof2019

Sklep internetowy i stacjonarny zlokalizowany w Białymstoku, ze specjalizacją Volvo.
Sklep: http://volking.pl/
Fb: https://www.facebook.com/Volking-100985985116860/
Rabat na hasło volvo-forum

Kanadaauto to rodzina firma prowadzona od pokoleń. Jesteśmy małym zespołem o wielkich możliwościach, pomagamy w każdym szczególe, od zakupu po przyjazd pojazdu pod bramę. To co najbardziej nas wyróżnia to cena, wysoka jakość oraz podejście do klienta! Jesteśmy najlepsi w tym co robimy, mamy bardzo dużą wiedzę odnośnie pojazdów z USA oraz Kanady. Sprowadzamy samochody, łodzie, motory.. Ty wybierasz, a my zajmujemy się resztą! Prowadzimy import bez udziału osób trzecich – nie potrzebujemy pomocy pośredników, wszystko załatwiamy sami. W New Jersey mamy także własny plac przeładunkowy, w Niemczech własną agencje celna oraz własny transport pod twój dom.  Wszystko to sprawia, że dostawa jest szybka i pozbawiona dodatkowych kosztów.
Dlaczego warto nam zaufać?
  Nie jesteśmy wyłącznie importerem, jesteśmy również miłośnikami Volvo i to właśnie dlatego tutaj jesteśmy. Mamy dużą wiedzę o tej marce, oraz szeroki dostęp do części! Pomożemy, w każdym detalu. Doradztwie, zakupie, transporcie, czy naprawie. Na nas zawsze można polegać!!!

Nasza prowizja to 1500 zł! Cena dla forumowiczów na hasło Volvo-Forum 1000 zł !

Marba Light

https://marbalight.pl/

Powszechnie wiadomo, jak ważne dla bezpieczeństwa na drogach jest skuteczne i niezawodne oświetlenie pojazdu. Jego jakość to nie tylko większy komfort dla kierującego pojazdem ale także bezpieczeństwo pasażerów oraz pozostałych użytkowników dróg. Właśnie dlatego myślimy przede wszystkim o jakości swoich produktów. Zgodnie z tą ideą, systematycznie wdrażamy nowe rozwiązania i udoskonalamy te sprawdzone. Wyszukujemy technologie sprawdzone przez największych producentów oświetlenia samochodowego, co daje gwarancję wysokiej jakości naszych żarówek.

Dla klubowiczów przewidziana jest zniżka od 7 do 12% z kodem: mlvolvoled

https://www.facebook.com/marbalightPaulina Maliszewska –Ubezpieczenia

Wybierając ubezpieczenia jako swoją ścieżkę kariery, wiedziałam że chce pracować z ludźmi i zapewnić im maksymalne poczucie bezpieczeństwa. Współpracuję z wieloma towarzystwami Ubezpieczeniowymi, co daje mi możliwość znalezienia taniego OC, oraz dobrego AC. Zajmuję się także ochroną majątku jak i życia. Pomogę rozwiać każde wątpliwości i odpowiem na najbardziej nurtujące pytania. Kontaktując się ze mną masz pewność że oferta będzie skrojona na miarę potrzeb i będziesz mógł spać spokojnie.

Prywatnie mama trzech synów i żona volvo entuzjasty. Kochająca książki i czekoladę 😉

Zapraszam do kontaktu.

Paulina Maliszewska-Ubezpieczenia
Tel: 537 178 322
Mail: maliszewska.paula@gmail.com

function wpb_hook_javascript() { if (is_single ('16')) { ?>